KWAS MIGDAŁOWY – NATINUEL

Kwas Migdałowy pomoże Ci zredukować zmarszczki, usunąć trądzik i przywróci blask Twojej skórze.

Kwas migdałowy, stosuje się na skórę, by wyrównać jej koloryt oraz pobudzić regenerację. Zabieg złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia, że cera jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Kwas migdałowy działa silniej niż glikolowy, ma jednak większe cząsteczki i wolniej wnika w skórę, co sprawia, że nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień.

kwas migdałowy kosmetyka

Spośród kwasów AHA ma największe właściwości przeciwbakteryjne. Dzięki specyficznej budowie posiada ogromne możliwości terapeutyczne.

Jak wygląda kuracja Kwasem Migdałowym ?

Zabieg najlepiej jest wykonywać w serii. Polecamy serię 4 zabiegów w odstępach 14 dni. Już po pierwszym razie widać znaczącą poprawę kondycji skóry. Seria zabiegów zapewni skórze rozjaśnienie, regenerację naskórka, zmniejszenie porów i utrzyma skórę nawilżoną na długo. Kurację warto przeprowadzić dwa razy w roku.

Dla kogo ?

Złuszczanie kwasem migdałowym jest polecane zwłaszcza przy cerach problematycznych: wrażliwej, naczynkowej, mieszanej oraz trądzikowej. Jest też bardzo dobry do cery dojrzałej. Po zabiegu skóra wrażliwa przestaje reagować tak drastycznie na czynniki zewnętrzne. Złuszczanie kwasem jest bardzo dobre w walce z przebarwieniami skóry.


Kwas migdałowy nie uwrażliwia skóry na słońce, dlatego może być stosowany przez cały rok. Z tego powodu ten kwas bywa nazywany “peelingiem letnim” lub “peelingiem dla wszystkich o każdej porze roku”


Żeby być na bieżąco zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku kwas migdałowy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą

WSTECZ