MASAŻE CIAŁA

Oferta:

 • Masaż klasyczny – jest to masaż pobudzający krążenie krwi i limfy, wzmacniający dopływ produktów odżywczych do mięśni, poprawiający ruchomość w stawach po urazach, leczeniu lub stanach zapalnych. Masaż regeneruje siły, zwiększa elastyczność oraz ukrwienie skory, usuwa zmęczenie, a także działa odprężająco
  Masaż klasyczny całościowy: czas trwania 60minut, cena 100zl.
  Masaż klasyczny częściowy – masowany jest wybrany obszar: czas trwania 30minut, cena 50zl
 • Masaż kręgosłupa – stosuje się najczęściej, gdy zespolone z nim mięśnie lub więzadła przestają pełnić swoje funkcje. Jeśli mięśnie po obu stronach pleców są osłabione, nie pracują jednakowo, są nadmiernie napięte lub naciągnięte kręgosłup przestaje być stabilny, a postawa ciała się pogarsza skutkując bólem pleców. Celem masażu jest zlikwidowanie zwiększonego napięcia i wzmocnienie tkanki mięśniowej.
  Zaleca się serie masaży w ilości minimum 5.
  Czas trwania 30min, cena 50zl.
 • Masaż aromaterapeutyczny – jest to masaż całego ciała łączący zalety masażu klasycznego i aromaterapii. Masaż sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu, a także usuwa napięcie z całego ciała. Olejek dobierany jest w zależności od nastroju, upodobań oraz potrzeb Klienta. Aromaterapia wykorzystuje dwa podstawowe mechanizmy: działa na zmysł węchu oraz na zdolności wchłaniające skory. Jest jak balsam dla ciała i duszy. Szczególnie polecana jest osobom, które cierpią na bole głowy, mięśni, zmęczenie, stres czy bezsenność.
  Czas trwania 60minut, cena zabiegu 130zł.
 
 • Masaż świecą – masaż woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks. Polecany przede wszystkim Kobietom zmęczonym, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycje własnej skóry. Masaż ciepłym aromatycznym woskiem świecy ma charakter rytualny. Zmysłowy zapach, światło świec oraz krople ciepłego olejku sprawią, że poczujesz się zrelaksowana, rozluźniona i szczęśliwa.
  Czas trwania 60miniut, cena zabiegu 150zł