MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to zabieg stosowany w celu profilaktyki starzenia się skóry. Jej działanie poprawia kondycje skóry, spłyca zmarszczki i zmniejsza niedoskonałości. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnej, która działa szybko i skutecznie przebudowując strukturę skóry. Efekt uzyskany po zabiegu jest widoczny i nie możliwy do osiągnięcia za pomocą samych kosmetyków. Polecamy tę kurację wszystkim, którzy chcieliby zregenerować swoją skórę, odmłodzić ją oraz zredukować cellulit i rozstępy. Mezoterapia igłowa może być stosowana na całym ciele ale najpopularniejsze miejsca, w których wykonuje się zabieg to twarz, szyja, dekolt i głowa.

Cały proces jest bezpieczny i niemal bezbolesny.

TWARZ

Twarz to część ciała najczęściej poddawany mezoterapii igłowej. Najlepsze i najszybsze efekty widać na skórze delikatnej, odwodnionej i dojrzałej.

Do zabiegu używane są preparaty, które zawierają kwas hialuronowy, witaminy A, C, E i substancje aktywne pochodzące z alg morskich i zielonej herbaty.

SZYJA I DEKOLT

Drugim obszarem po twarzy, który najczęściej poddawany jest zabiegowi mezoterapii igłowej jest szyja i dekolt. Zabieg poprawia elastyczność skóry i polepsza jej ogólny stan. Różnica widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Skutki starzenia się najbardziej widać na  szyi i dekolcie. Skóra traci swój dotychczasowy blask i sprężystość. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, odmłodzona i bardzo mocno nawilżona. Zmarszczki zostają wygładzone i zmniejszone. Dzięki odbudowie włókien kolagenowych w trakcie zabiegu możliwe jest wyleczenie mniej widocznych blizn potrądzikowych i pourazowych

SKÓRA GŁOWY

Mezoterapie stosuje się również na skórze głowy w celu zapobiegnięcia i wyeliminowania łysienia. Jest to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów leczących problemy tego typu. Rekomendowana dla kobiet i dla mężczyzn.  Zabieg powoduje polepszenie krążenie w skórze głowy, które powoduje powstanie nowych mieszków włosowych. Szczególnie polecana jest dla osób cierpiących na łysienie plackowate oraz androgenowe, związane ze zmianami hormonalnymi.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów co 2-3 tygodnie. 

 


Żeby być na bieżąco zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku mezoterapia igłowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą

WSTECZ