O NAS


Salon kosmetyczny Uroda Hanna Pers

 

Hanna Pers

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z ponad 20 letnim doświadczeniem. Moją specjalnością jest pielęgnacja twarzy, szczególnie masaż twarzy szyi i dekoltu. Cieszy mnie, gdy  po wykonywanych przeze mnie zabiegach klientki są zrelaksowane i zadowolone z efektów mojej pracy.

Makijaż to dziedzina, którą jest moją pasją. Cały czas zgłębiam jego tajniki, na bieżąco poznając nowe trendy.

Na co dzień empatyczna, obowiązkowa, serdeczna i życzliwa.

 


Kinga Janicka    Salon Uroda - Kinga Janicka

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z 10 letnim doświadczeniem. Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuję się od 8 lat. Szereg szkoleń w tym zakresie sprawiło, iż mam duże grono zadowolonych klientek.

W pracy liczy się dla mnie najwyższa jakość wykonanej usługi. Praca jest moją pasją, ale największą satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonej klientki.

 


RAZEM CELEBRUJMY PIĘKNO


W salonie pracuje doświadczony, wykwalifikowany, dyskretny i odpowiedzialny personel.
Dbamy o czystość i higienę w miejscu pracy mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości.
W naszym salonie istotny jest nie tylko profesjonalizm ale również empatia i życzliwość, które są nieodłącznym elementem spotkania z klientem.
Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie mając na celu zadowolenie nawet najbardziej wymagających gości. Zależy nam na tym, by każdy odwiedzający nasz salonie kosmetyczny znalazł coś dla siebie. Proponujemy szeroką ofertę zarówno pod względem ilości zabiegów, jak i możliwości cenowych.

Żeby być na bieżąco zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku Hanna Pers Kosmetyczka